markasietknollen voor lesgebruik
markasietknollen voor lesgebruik
Ieder jaar opnieuw probeer ik kilo's hanteerbare markasietknollen te verzamelen
voor m'n lln in de lessen over de prehistorie,meer bepaald, vuurmaken.
Ik ben bereid een 3 à 5€ per kgr te betalen naargelang de kwaliteit : hoe groter en minder doorroest , hoe beter.
[Bewerkt door homer op 01-09-2012 om 13:34 NL]
[Bewerkt door homer op 01-09-2012 om 13:36 NL]