Hoe te beginnen?

Maak hier afspraken om samen te zoeken, naar beurzen te gaan, enzomeer. Nieuwe leden kunnen zich hier voorstellen.
Plaats reactie
Yannick
Berichten: 9
Lid geworden op: 19 apr 2010, 16:05
Hoe te beginnen?

Bericht door Yannick » 01 mei 2015, 00:05

Hallo allemaal,

Mijn naam is Yannick, ik woon in 's-Hertogenbosch en ben sinds 2011 (non-actief tot nu) lid . Omdat ik altijd al fan ben geweest van fossielen ben ik weer teruggekomen op deze site en hoop binnenkort een keer fossielen te gaan zoeken. Ik heb een aantal vragen waarvan ik hoop dat jullie ze kunnen beantwoorden omdat ik niet goed weet hoe nou te beginnen, zoals de titel al aangeeft.

Is het bijvoorbeeld slim om gewoon een keer mee te gaan naar 't Rooth? Kan je hier gewoon naar binnen of moet je bij de NVG ingeschreven zijn?
Zijn er op de locaties mensen die beginners zoals ik zouden kunnen helpen? Kan je als beginner ook daadwerkelijk iets vinden of is het zonder begeleiding hopeloos?
Is de complete uitrusting zoals op de site staat belangrijk of is het voldoende om voor de eerste keer gewoon een helm en een hamer mee te nemen?

Als iemand deze vragen kan beantwoorden of mij in het algemeen in de richting van mijn eerste fossielenvondst kan wijzen zou ik zeer dankbaar zijn ^^.

Alvast bedankt,

Yannick



 
Gebruikersavatar
Freerk04
Berichten: 83
Lid geworden op: 28 okt 2014, 17:54
Antw: Hoe te beginnen?

Bericht door Freerk04 » 01 mei 2015, 21:49

Beste Yannick

Ik weet niet of je al lid bent van een geologische vereniging,
Daar zijn vast wel mensen die je willen helpen met je hobby, ook voor het zoeken kun je op zo'n vereniging vast wel een keer met iemand mee te zoeken, en er van anderen leren.



Hopelijk heb je hier iets aan,

Mvg Freerk


Groeten Freerk

Gebruikersavatar
pino123
Berichten: 216
Lid geworden op: 20 aug 2007, 18:31
Antw: Hoe te beginnen?

Bericht door pino123 » 02 mei 2015, 10:26

Beste Yannick

Ik zie dat je uit den bosch komt kijk eens op de site van http://www.geokring.nl/ .
Ik ben zelf lid en je kunt mee op excursies .
met hemelvaart staat er ook weer wat gepland waar we fossielen en mineralen gaan zoeken.
kijk maar eens wat rond verder voor het rooth daar ben je iedere zaterdag welkom gratis intree je kunt wel wat geld in een potje doen voor de vrijwilligers maar je hoeft geen lid te zijn .
mvg joost




Plaats reactie