Dit wil je niet tegenkomen!

Alle algemene onderwerpen over fossielen die niet in de andere onderdelen thuishoren.
Gebruikersavatar
sjaak
Berichten: 7012
Lid geworden op: 28 mar 2006, 17:11
Has thanked: 372 times
Been thanked: 362 times
Contacteer:
Antw: Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door sjaak » 15 sep 2007, 20:41

...of dat er zo\'n 300 miljoen jaren geleden al mensen (lopend op sandalen) voorkwamen?[/quote]

Jezus wellicht?


Groet,

Niels

 
Gebruikersavatar
Frederik
Administrator
Berichten: 8668
Lid geworden op: 28 sep 2003, 20:33
Has thanked: 9 times
Been thanked: 47 times
Contacteer:
Antw: Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door Frederik » 15 sep 2007, 22:29

voskeman schreef:
Ik ben benieuwd wat volgd en dat we breidt zijn om veranderingen te accepteren .
Ik ben benieuwd wat je bedoelt met je bijdrage. Dat de wetenschap in de loop der jaren erop vooruit gaat, zichzelf corrigeert en nauwkeuriger wordt kan je enkel toejuichen. Maar hetgeen wat ik vermoed waar jij op aanstuurt (en wat Nestor ook zo aanvoelt), zal steeds een fabel blijken :D



Try to learn something about everything and everything about
something (TH Huxley)

Gebruikersavatar
Alfer
Berichten: 768
Lid geworden op: 10 jul 2005, 00:34
Contacteer:
Antw: Antw: Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door Alfer » 15 sep 2007, 22:49

sjaak schreef:
Je-zus wellicht?
Nou, ik snap er werkelijk helemaal niets meer van ;);)



Wees nieuwsgierig - Stephen Hawking

Gebruikersavatar
sjaak
Berichten: 7012
Lid geworden op: 28 mar 2006, 17:11
Has thanked: 372 times
Been thanked: 362 times
Contacteer:
Antw: Antw: Antw: Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door sjaak » 16 sep 2007, 21:14

Alfer schreef:
sjaak schreef:
Je-zus wellicht?
Nou, ik snap er werkelijk helemaal niets meer van ;);)
Bij nader inzien zal Jezus het niet gedaan hebben. Hij kon immers - al dan niet verdwaald in tijd - over het water lopen. Uit de Bijbel blijkt ook niet dat hij een trilobieten-hater was of dat hem ooit eens iets misdaan is door de trilobiet in kwestie.

Aangezien het ook niet voor de hand ligt dat je een 300 miljoen jaar oudere zus hebt is er maar een conlusie mogelijk.

En dat is dat de mens van de sandaal afstamt.


Groet,

Niels

voskeman
Berichten: 18
Lid geworden op: 11 sep 2007, 15:46
Contacteer:
Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door voskeman » 16 sep 2007, 21:31

Waar op ik wil aansturen is dat wij maar mensjes zijn die een bepaald beeld vormen maar altijd weer tot nieuwe ondekkingen komen en ons hele beeld weer moeten aanpassen . Wat ik aanhaalde met Mamoet is een feit geen denk wijze meer .

Of het allemaal zo lang heeft geduurdt is ook maar de vraag vooral nu het ijs zo snel smeldt en we eerdaags het Panama kanaal niet meer nodig hebben . Dat dit alleen door de mens komt lijkt mij geklets wel medeoorzaak . Wat het universum voor invloed heeft weet eignlijk niemand, straling wie weet , stand van sterren , planeten wie weet .

Is het bewezen Nestor van William Meister, nee dan moet je daar maar niet over beginnen belachelijk . Er is ook een vuurstenen voet gevonden dat weet jij ook wel zeker daar maak jij mensen ook belachelijk mee , iedereen die nuchter is weet dat het geen voet is .

De vondst betrefd Mamoet te samen met Edelhert is uit een archeologisch onderzoek .

Een Nederlander die bevindingen van olifanten en andere grotere zoogdieren in de oude krijt lagen werd ontslagen omdat hij het wereldkundig wou maken en dat was echt geen Christen . Ach de Amerikanen zijn wat tegen , komt later wel .

Ik vind dit het mooist van onderzoek dat je eens grote verrassingen tegen komt .

Het is niet mijn bedoeling om een strijd punt er van te maken , we zeggen de wetenschap heeft altijd gelijk .

En ja mijn zus die heeft al het leven gelaten en bij mij is dood , dood .





groet van Mars

Gebruikersavatar
nestor
Berichten: 823
Lid geworden op: 02 aug 2007, 17:19
Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door nestor » 17 sep 2007, 08:55

Nee Marcel, ik was er niet op uit om je belachelijk te maken.Ik wilde - net als Frederik - alleen weten wat je met je opmerkingen over het gelijktijdig leven van dieren uit verschillende tijdeenheden en je opmerkingen over de wetenschap bedoelde (en in het slechtste geval: waar je op uit was). Natuurlijk is het verhaal van meneer Meister niet waar. Hij is m.i. een fantast of een charlatan. (De sandaal haalt hij er wellicht bij omdat hij beseft dat het met een blote voet op een trilobiet trappen een nogal pijnlijke aangelegenheid kan zijn.)
Maar als je op internet zoekt, zul je zien dat er mensen zijn die het verhaal van Meister wel geloven (althans dat beweren) en die dat gebruiken als bewijs om de wetenschappelijke opvattingen omtrent het ontstaan en de ontwikkeling van de aarde en het leven daarop te bestrijden. Van mij mogen ze geloven wat ze willen, maar ik denk niet dat de leden van het forum op dit soort discussies zitten te wachten.
Ik meen overigens uit je reactie te kunnen op maken dat jij niet tot die groep behoort. Dat doet me deugd.
vr.groet
Jan


De senioribus nil nisi bene

Gebruikersavatar
Alfer
Berichten: 768
Lid geworden op: 10 jul 2005, 00:34
Contacteer:
Antw: Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door Alfer » 17 sep 2007, 18:31

voskeman schreef:
Het is niet mijn bedoeling om een strijd punt er van te maken , we zeggen de wetenschap heeft altijd gelijk .
Verre van dat, in mijn ogen is het wel het beste wat we hebben.
Kijk maar eens naar dat vliegtuig in de lucht.

Ene, dat van Je-zus was een (flauw) grapje maar dat wist jij zelf misschien ook wel ;)


Wees nieuwsgierig - Stephen Hawking

voskeman
Berichten: 18
Lid geworden op: 11 sep 2007, 15:46
Contacteer:
Antw: Dit wil je niet tegenkomen!

Bericht door voskeman » 23 sep 2007, 20:11

Ik begrijp nu dat er wat verwarring is er zijn diverse perioden geweest waar bij het eene soort niet te samen met het andere kwam .

Alleen wou ik duidelijk maken dat wij als eenvoudige mensjes niet zo maar iets kunnen zeggen en als er iets is wat volgens ons niet klopt en het wordt bewezen van wel dan zullen we ons moeten aan passen , dit bedoel ik met de vondst van edelhert en Mamoet te samen , het kan evengoed een overlapping zijn van koude naar warmer weer typen en langzamerhand het eene dier daar weg trok .

Ik ben dus niet een persoon die halstarrig bij zijn standpunt hoeft te blijven als het tegendeel wordt bewezen.

succes met de hobby en met eventueel nieuwe bevindingen .


groet van Mars


Gesloten