onbekend kaakje uit antwerpen
- digging for it
- Berichten: 602
- Lid geworden op: 03 mar 2007, 20:11
- Contacteer:
onbekend kaakje uit antwerpen
Vandaag in Antwerpen ook sit kaakje gevonden. Ik heb het idee dat het niet echt oud is, maar ook niet recent. Dacht eerst dat het zeehond zou zijn, maar de achterste kies heeft 4 wortelkanalen. Op de voortand zijn ook duidelijk 2 snijranden te zien. Ik heb ook aan een hond gedacht, maar de voortand is erg groot en breed vergeleken met gebitten van moderne honden. Wie o wie kan mij helpen.
Greets Patrick
[Bewerkt door digging for it op 17-09-2008 om 21:06 NL]
Antw: onbekend kaakje uit antwerpen
Dit is zeker geen hond. De kiezen zien er niet uit als knipkiezen van een hond.
Gr Jeroen
[Bewerkt door bullet op 18-09-2008 om 08:50 NL]
Gr Jeroen
[Bewerkt door bullet op 18-09-2008 om 08:50 NL]
http://cylichna.page.tl/Home.htm
Voor schelpen en tanden.
Voor schelpen en tanden.
Antw: onbekend kaakje uit antwerpen
Natuurlijk is dit geen hond. Er staat vermeld dat er een kies in zit met 4 wortelkanalen en dat is bij honden niet het geval. Die hebben (op de kleinste achterste kiesjes na) allemaal 2 wortelkanalen.
- Carcharias
- Berichten: 1336
- Lid geworden op: 29 okt 2007, 19:20
- Contacteer:
Antw: onbekend kaakje uit antwerpen
Oowh.. sorry stom van me! Ik had beter de tekst erbij gelezen. Want ik zag op de foto niet zo goed hoeveel wortelkanalen er waren. Maar als het er inderdaad 4 zijn zou het varken kunnen zijn. (ik zal mijn vorige bericht verwijderen in verband met verwarringen)
Gr. Robbin
Gr. Robbin
Luctor et Emergo
- mikeneneas
- Berichten: 33
- Lid geworden op: 15 mar 2008, 09:24
Antw: onbekend kaakje uit antwerpen
Varken (Sus scrofa), bovenkaak, juveniel, niet fossiel.
Toch leuke vondst !
Toch leuke vondst !
- Pleistoceen
- Berichten: 270
- Lid geworden op: 21 jun 2009, 01:05
- Contacteer:
Antw: onbekend kaakje uit antwerpen
Absoluut een stukje van de bovenkaak van een varken ( Sus scrofa )tot zover ben ik het volledig eens met Mikeneneas. Of het fossiel is of niet valt (voor mij tenminste) uit de foto op te maken. Daarbij ook opgemerkt dat er ook fossielen van het geslacht Sus bekend zijn.
Groet,
Wolf
Groet,
Wolf