Oproep naar gedane vondsten wat betreft "Mola kaakjes"

Laat hier je fossielen determineren. Voorzie duidelijke foto's en vermeld zo mogelijk de grootte, de vindplaats en de ouderdom.
Gesloten
Gebruikersavatar
sharkteethrene
Berichten: 2176
Lid geworden op: 27 okt 2006, 20:23
Oproep naar gedane vondsten wat betreft "Mola kaakjes"

Bericht door sharkteethrene » 03 aug 2009, 01:07

Afbeelding

Ola,

Zoals velen weten zijn we al een geruime tijd bezig om een boekwerkje van de aangetroffen vondsten te Mill te maken.
Zo nu en dan komen we vreemde vondsten tegen die we dan ook delen met de personen die hier enige kennis over hebben.

Dit is een van die gedane vondsten die de nodige aandacht verdient.
In het verleden werden deze gedane vondsten ondergebracht onder de naam "Mola mola" dit is naar het bezichtigen van kenners op dit gebied niet het geval.
De correcte naam is na alle waarschijnlijkheid Ranzania.tenneyorum en dit zijn de eerste vondstvermeldingen van deze species aan deze zijde van de Atlantic.
Al met al een zeer interesante ontwikkeling,mochten er meer mensen zijn met soortgelijke vondsten laat me dit dan weten.

Groetjes,
Rene.


Kennis is relatief, we maken gebruik van wat we heden (denken te) weten.
Morgen is er weer een nieuwe dag,dit met nieuwe vondsten en wellicht andere inzichten!

 
Gebruikersavatar
Rene123
Berichten: 62
Lid geworden op: 21 feb 2006, 20:07
Antw: Oproep naar gedane vondsten wat betreft "Mola kaakjes"

Bericht door Rene123 » 03 aug 2009, 09:31

Ja ik heb erook een maar dat wist je al.
Gr.Rene




Gesloten