Pagina 1 van 1
Hoek van Holland, eerste keer
Geplaatst: 04 aug 2010, 00:48
door mars33
Antw: Hoek van Holland, eerste keer
Geplaatst: 04 aug 2010, 18:31
door mars33
Ik begin net met zoeken en ik moet zeggen dat ik het niet makkelijk vind om bot te herkennen. Wat is de beste graadmeter (gewicht, structuur etc). Met het risico me hier voor joker te zetten nog twee foto's van wat ander materiaal (van beide kanten gefotografeerd) dat ik tegenkwam. Is dit iets?
Antw: Hoek van Holland, eerste keer
Geplaatst: 04 aug 2010, 18:34
door mars33
Aan dat zwarte brokje zat ook nog wat 'bedekking' en dus leek het me een beetje sterk (een) fossiel te zijn.
Antw: Hoek van Holland, eerste keer
Geplaatst: 04 aug 2010, 21:02
door sjaak
Die zeepokken zitten meestal op fossiel bot van HvH. Wel fossiel dus, maar ondetermineerbaar. Dat kiesje is denk ik ook van een hert.
Antw: Hoek van Holland, eerste keer
Geplaatst: 04 aug 2010, 21:25
door mars33
Dank. Zoals gezegd, ik heb hier geen ervaring mee, dus ik had de foto's geplaatst om zeker te weten dat ik niet iets anders voor fossiel bot uit zou schelden. Enig idee wat die enigzins gekromde langwerpige fragmenten kunnen zijn?