Gewoon te groot voor slechts 1 foto...
Geplaatst: 07 aug 2010, 13:00

Hey allemaal,
Eerder dit jaar heb ik het Natural History Museum van Berlijn bezocht. Ze hebben daar het hoogste gemounte dinosaurus-skelet (althans, hij was het grootst in juni 2007 volgens het GWR bordje) tentoongesteld staan. Ik nam er toen enkele foto's van en ben ze daarna helemaal vergeten. Paar dagen terug vond ik ze op m'n computer en met Adobe Photoshop CS3 heb ik de 10 fotos samengevoegd. Dit is het resultaat: een beeld van de volledige kolos. Oke, de naam is enigszins omstreden en zou ook Giraffatitan brancai kunnen zijn (Ref.). Hoe dan ook, het is een prachtbeest! Een bezoekje aan het Museum für Naturkunde in Berlijn is dan ook zeker erg aan te bevelen (niet in de laatste plaats voor de paleobotanische collectie trouwens!).
Ciao!
Tim
Museum: http://www.naturkundemuseum-berlin.de/index.html
De tekst op het bord zegt:
CERTIFICATE
The tallest mounted dinosaur skeleton is the Brachiosaurus brancai which measured 13.27 m (43 ft 8 in) high on 1 June 2007. The 150-million-year-old dinosaur skeleton is displayed at the Museum fur Naturkunde der Humboldt Universitat zu Berlin, Germany
Guinness World Records Ltd.
Ref.: Taylor, M.P. (2009), A Re-evaluation of Brachiosaurus altithorax Riggs 1903 (Dinosauria, Sauropod) and its generic separation from Giraffatitan brancai (Janensh 1914), Journal of Vertebrate Paleontology, 29(3) 787-806.
[Bewerkt door Carboon op 07-08-2010 om 12:03 NL]