Rechteronderkaak fragment hertachige?

Laat hier je fossielen determineren. Voorzie duidelijke foto's en vermeld zo mogelijk de grootte, de vindplaats en de ouderdom.
Gesloten
Gebruikersavatar
Benjamin
Berichten: 583
Lid geworden op: 28 jul 2007, 12:07
Contacteer:
Rechteronderkaak fragment hertachige?

Bericht door Benjamin » 30 sep 2010, 10:46

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Hallo iedereen,

Ik keek laast de grote stapel met botten door die ik ooit eens in een grote verhuisdoor had gestopt, omdat ik ze toen nog niet goed kon determineren. Nu had ik ze weer erbij gepakt en kwam o.a. dit fragment tegen wat volgens mij een linkeronderkaakfragment van een hertachtige betreft. Ik heb hem vergeleken met een recente hertenkaak en het lijkt er erg op. Kan iemand mijn determinatie bevestigen en mij er misschien nog iets meer over vertellen? Het komt uit de noordzee.

Alvast bedankt,

Groeten, Tim


Nur indem man sich über das Bekannte
völlig verständigt hat, kann man
miteinander zum Unbekannten
fortschreiten.

 
Gebruikersavatar
Michael_09
Berichten: 77
Lid geworden op: 18 mar 2010, 18:54
Antw: Rechteronderkaak fragment hertachige?

Bericht door Michael_09 » 30 sep 2010, 14:33

Dat is inderdaad van een hertachtige. Aangezien het waarschijnlijk uit het Laat-Pleistoceen is zou ik zeggen edelhert (ik vind daar ook regelmatig materiaal van).



Mvg
Michaël


Gesloten