Pagina 1 van 7

Oceans of Kansas

Geplaatst: 25 sep 2005, 09:18
door Maarten
Van de week ontving ik met de post het boek van Mike Everthart: Oceans of Kansas. Het behandelt de leven in de toenmalige krijtzee die daar toen was (Western Interior Sea). Ongelooflijk boeiend boek en wetenschappelijk verantwooord. Achtereenvolgens worden planten, ongewervelden, haaien, andere vissen, schilpadden, elasmosauriers, Pliosauriers, Mosasauriers, Pteranodond en vroege vogels behandeld. Een absolute must voor iedere krijfliefhebben en eigenlijk voor iedereen die van fossielen houdt!

Aanschaffen!!!!!!!!!!!!!!!

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 10:32
door sharky
Hoi
lijkt me een mooi boek
Kwanta kosta???
groetjes sharky

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 16:43
door kees
hoi
hij ligt bij bol.com voor 36,49 maar als je ff gaat googlen vind je hem vast wel voor minder in amerika .
groeten kees

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 16:57
door sharky
oke bedankt, ik ga eens zoeken
sharky


Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 19:16
door sharky
hoi
ik heb eens contact opgenomen met Mike Everhart, want ik ken hem al langer via e.mail en hij wil wel een boek opsturen voor 40 dollar, is ong. € 35.00 met signatuur van hem,
Iemand interesse?? , laat het me weten.
Gr. sharky

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 19:47
door Somniosus
Ik wil zo\'n boek wel...

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 19:59
door ErikB
Ik doe ook mee.

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 20:44
door sharky
oke we wachten nog even of er nog iemand reageerd, en dan kan ik ze bestellen.
ik denk dat het het gemakkelijkste is als ieder het geld overmaakt naar hem, ik vraag hem wel hoe hij het graag heeft euro of dollar en dat ik daarna de adressen aan hem doorgeef, zodat ieder het boek thuisgestuurd krijgt.
als iemand een ander voorstel heeft hoor ik het wel.
Gr. sharky

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 21:23
door kees
yes , ik ben uiteraard ook van de partij !

Antw: Oceans of Kansas

Geplaatst: 15 nov 2005, 21:40
door webmaster
Ik doe ook mee.