Knokke:Beenviswervels ??

Laat hier je fossielen determineren. Voorzie duidelijke foto's en vermeld zo mogelijk de grootte, de vindplaats en de ouderdom.
Gesloten
Gebruikersavatar
strandjutters
Berichten: 11122
Lid geworden op: 06 dec 2010, 22:26
Been thanked: 3 times
Knokke:Beenviswervels ??

Bericht door strandjutters » 28 feb 2011, 21:36

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Hallo iedereen,een twee weken geleden heb ik foto 1 en 2 gepost het betrof een stukje van een beenviswervel,nu zaterdag vind ik een gelijkaardig stukje wervel ook foto 6 en 7 is ook van zaterdag de andere twee had ik al.Mijn vraag is nu kan het dat je exact de zelfde stukjes vind die toch niet echt bekend zijn,en het dus niet om alleenstaande gevallen gaat.Groetjes.


strandjutters

 
Gebruikersavatar
Muisje
Berichten: 165
Lid geworden op: 27 sep 2007, 16:01
Contacteer:
Antw: Knokke:Beenviswervels ??

Bericht door Muisje » 06 mar 2011, 13:35

Hallo strandjutter,

ik herken wat je hebt gevonden, jaren geleden lagen deze dingetjes ook op het strand van Breskens zowel enkele mm als cm groot. aan een determinatie ben ik nooit toegekomen. wervels zijn het niet, het lijkt wel vissebot, maar ik heb echt geen idee welk deel van een vis het is.
Weet niemand het hier?

groeten van


groeten van Muisje


Gesloten