Pagina 1 van 1
Knokke: kokerworm ??
Geplaatst: 10 sep 2011, 18:51
door strandjutters
Hallo iedereen,vanmorgen naar het strand geweest in Knokke voor de eerste keer na de zomer,de zomer is te druk voor mij.Wat mooie tandjes gevonden en ook deze drie kokerwormpjes ik breng ze mee voor Jordy als hij ze wilt.Wel mooi in die drie kleuren. Groetjes
Antw: Knokke: kokerworm ??
Geplaatst: 10 sep 2011, 19:26
door jordyvanderbeek
Ha Pascal,
Leuk dat je ze hebt mee gebracht. Ik heb natuurlijk interesse in de schelpen. Het lijken naar mijn mening alle drie Dentalium vulgare da Costa, 1778 en waarbij de eerste twee recent zijn en de laatste waarschijnlijk van het laat pleistoceen (Eemien??). Ik weet niet of je ze ruilt (heb niet veel) of verkoopt?
Gr, Jordy
Antw: Knokke: kokerworm ??
Geplaatst: 10 sep 2011, 19:40
door strandjutters
Hallo Jordy ik hoef er niets voor ik verzamel ze voor je en als ik er wat heb stuur ik ze op.Graag gedaan.Groetjes(Ik had er al een paar voor jou)
[Bewerkt door strandjutters op 10-09-2011 om 18:59 NL]
Antw: Knokke: kokerworm ??
Geplaatst: 10 sep 2011, 19:53
door jordyvanderbeek
Whow, Je mag me altijd mailen. Alvast heel erg bedankt.
Gr, Jordy