Pagina 1 van 2

heropening topic

Geplaatst: 12 feb 2012, 20:32
door Brammiej
Hoi (Frederik),

Volgens mij mag het trivia topic van strandjutters weer open. Zou een dagje een slot op komen, is nu al een paar daagjes.

Kan namelijk niet wachten waar de informatie omtrent trivia levantina, fossiel (wat de niveria problematica recent is) vandaan is gehaald. En ik denk met mij dat er meer mensen nieuwsgierig zijn waar deze primeur vandaan komt?

Daarnaast staan er nog andere vragen en opmerkingen, waarvan ik vind dat een ieder de kans moet krijgen weerwoord of motivatie te kunnen geven.

(gezien de afdwaling zou ook het topic (gedeeltelijk) verplaatst kunnen worden naar het off-topic forum)

Groetjes Bram

Re: heropening topic

Geplaatst: 12 feb 2012, 20:58
door Pangeaman
Brammiej schreef:
Hoi (Frederik),

Volgens mij mag het trivia topic van strandjutters weer open. Zou een dagje een slot op komen, is nu al een paar daagjes.

(gezien de afdwaling zou ook het topic (gedeeltelijk) verplaatst kunnen worden naar het off-topic forum)

Groetjes Bram
Hallo Bram,
Ik zal er hierbij ook voor pleiten om het topic te openen.
Het lijkt me een goed plan om de deur van 't slot te doen.
Heb tot nu toe ( ben geen schelpen fanaat) genoten van de topic.
Om de topic naar off-topic te plaatsen ,dat is volgens mij niet nodig.
Mensen zitten makkelijker in determinatie ,dan in off-topic.
Gewoon on topic blijven,niet afdwalen dus.

Hoe zei Jordy van der Beek dat in de topic soapserie ook al weer?
steun-aan-de-Trivia? :-)

Gooi open die topic.:-)
Gr

Re: heropening topic

Geplaatst: 12 feb 2012, 22:24
door phil
ik ben ook op het vervolg aan het wachten
groetjes

Re: heropening topic

Geplaatst: 13 feb 2012, 16:08
door jordyvanderbeek
Ik steun de trivia :P ik wacht af. Al die tandenporno, af en toe een CBN ammonietje maar dat zijn de enige mollusken die ik voorbij zie komen, jammer...

Gr, Jordy

Antw: heropening topic

Geplaatst: 14 feb 2012, 14:54
door Frederik
Ik zal al eens beginnen met dit topic op de juiste plaats te zetten. :D

Ik ben nogal terughoudend met het openen van dat topic, zeker nu strandjutters zelf al heeft aangegeven dat hij het integraal zal verwijderen als ik dat doe.

Ik ben nooit van plan geweest het trivia-topic naar off-topic te verhuizen, en ook met het onderwerp trivia's heeft het natuurlijk niets te maken (waar halen jullie dat?)
De reden dat het op slot is, is het beschuldigend en beledigend taalgebruik in één van de laatste posts. Het slot voorkomt ook -handig- dat het topic opeens integraal verdwijnt en dat alle moeite die iedereen erin heeft gestoken verloren is.

Wat houdt jullie tegen om een vervolg op te starten? Strandjutter? Brammiej?
Ik moet zelf ook nog antwoorden op de laatste post van Phil. ;)

Antw: heropening topic

Geplaatst: 14 feb 2012, 19:54
door Brammiej
Daar ben ik het mee eens Frederik. Ook ik vind dat de persoon beledigend, uitlokkend is en snel op de teentjes. Dat zie je ook weer in het Knokke een vraagje topic.

Is de persoon al op de hoogte gesteld dat deze beledigend is geweest of moet ook ik kijken in mijn ongewenste emaillijst? :S

Wat mij tegenhoud om een vervolg op te starten is dat ik geen materiaal heb :) Nog niet tenminste :)

Van mij mag het slot blijven, dan is niet alles verloren.

Groeten Bram



Antw: heropening topic

Geplaatst: 14 feb 2012, 23:17
door Johwi
Hebben we iets gemist hier?


Groeten J&I

Antw: heropening topic

Geplaatst: 14 feb 2012, 23:32
door strandjutters
Hoi Brammiej,dan wachten we wel tot na het weekend van de 25 ste,tot je ze hebt ??

Antw: heropening topic

Geplaatst: 15 feb 2012, 12:14
door Ahuijsmans
ik snap hier soms ook steeds minder en minder van.... wat waar wie waarom wanneer?

pff