Pagina 1 van 1

Allemaal hetzelfde...

Geplaatst: 17 mar 2004, 23:25
door Trilobite
Afbeelding
Is het iemand wel \'s opgevallen dat het uiteinde van de Gastropoda allemaal de zelfde kant op wijzen? kijk maar er is geen één gespiegeld, ik weet het behootlijk zeker want ik heb denk ik wel over de duizend Gastropoda.

Antw: Allemaal hetzelfde...

Geplaatst: 19 mar 2004, 15:32
door Frederik
Afbeelding
Dit is inderdaad in regel zo, maar er bestaan uitzonderingen. In Antwerpen kan je vrij gemakkelijk Neptunea contraria vinden, een stevige gastropode die niet toevallig de naam \"contraria\" heeft meegekregen.
Direct gaan zoeken zou ik zo zeggen!

Antw: Allemaal hetzelfde...

Geplaatst: 19 mar 2004, 17:16
door Trilobite
Denk je eigenlijk dat het ook mogelijk is dat er een gespiegelde versie bestaat van de soorten die op de bovenste foto ziet.

Antw: Allemaal hetzelfde...

Geplaatst: 21 mar 2004, 00:29
door Frederik
Dat lijkt me erg onwaarschijnlijk. Misschien bestaat er een genetische afwijking die dat veroorzaakt, maar ik heb er in ieder geval nog nooit van gehoord.