Pagina 1 van 1
Tielrode (B) Wervel
Geplaatst: 25 jan 2006, 16:20
door golden fossil
Antw: Tielrode (B) Wervel
Geplaatst: 25 jan 2006, 16:46
door Ceraurus
Dat gewicht hangt denk ik af van enerzijds het materiaal waarin het bot is omgezet en anderzijds evt. \'holle\' ruimtes die misschien nog gevuld zijn met (zwaar) sediment waar het stuk ooit heeft ingezeten.
M.a.w. het gewicht van soortgelijke stukken kan varieren.
Wat het is, daarover tast ik vol-le-dig in het duister
<:{{{{{>
Antw: Tielrode (B) Wervel
Geplaatst: 25 jan 2006, 17:01
door Frederik
Een wervel is het in ieder geval zeker. Waarvan, dat laat ik over aan de experts. Het lijkt wel wat op een dolfijnewervel die ik heb, maar is wel wat groter.
Antw: Tielrode (B) Wervel
Geplaatst: 25 jan 2006, 17:38
door Maarten
Volgens mij een walviswervel: ik denk een baloega, ik heb er een aantal im mijn handen gehad en qua vorm en afmeting voldoet deze.
Antw: Antw: Tielrode (B) Wervel
Geplaatst: 25 jan 2006, 20:52
door Erik
maarten schreef:
... en qua vorm en afmeting voldoet deze.
Dat vind ik nog niet de sterkste argumentatie voor het determineren van een wervel...
Hoe zou ik de wervel van een beloega kunnen onderscheiden van -laten we zeggen- een noordelijke butskop?
Antw: Tielrode (B) Wervel
Geplaatst: 25 jan 2006, 20:56
door Hieronymus
@eric ook nieuws gekeken zeker? lol

Antw: Tielrode (B) Wervel
Geplaatst: 26 jan 2006, 20:42
door golden fossil
Erik, kan jij wel zeggen of het een walvis- of dolfijn wervel is, zoals frederik dacht? Of het een baloega of een butskop is lijkt me van pas van belang als ik weet welke van de twee het is. Misschien dat een van de experts die Frederik op het oog had er iets aan kunnen toevoegen?
gr.Pepi