Pagina 1 van 1

bot zandmotor

Geplaatst: 02 feb 2014, 21:20
door sandravdl
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Hallo allemaal,

Sinds kort heb ik ontdekt hoe leuk het is om fossielen te zoeken/vinden. Omdat ik nog geen ervaring hiermee heb, wil ik jullie vragen of jullie een idee hebben waarvan dit stuk bot kan zijn. Ik heb het gevonden op de zandmotor.

Gr

Antw: bot zandmotor

Geplaatst: 02 feb 2014, 22:18
door sjaak
Het is een mooi botfragment, maar ik ben bang dat het moeilijk te determineren is omdat de kenmerkende stukken ontbreken.

Antw: bot zandmotor

Geplaatst: 05 feb 2014, 16:51
door sandravdl
Dank je wel voor je antwoord.

Gelukkig heb ik vandaag toch antwoord gekregen waar het bot van zou zijn. Het betreft een splinter van de schacht van een dijbeen van een wolharige mammoet.

Antw: bot zandmotor

Geplaatst: 05 feb 2014, 20:43
door sjaak
Goed te horen dat ze er wel wat van konden maken!

Antw: bot zandmotor

Geplaatst: 06 feb 2014, 20:50
door Lidwientje3
Afbeelding

Het ging vooral om het specifieke aspect van het spongiosa als ik het goed begrepen heb. Dat maakte het mogelijk het toch te determineren. Het is ook een vrij groot plat stuk voor iets dat toch duidelijk een binnenkant van een holte heeft.

Antw: bot zandmotor

Geplaatst: 06 feb 2014, 20:57
door sjaak
ja, ik zie het, mooie foto!