Pagina 1 van 1

Isle of Wight - flink dinosaurus bot

Geplaatst: 23 mar 2014, 01:19
door Skyraider3D
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Dit is het grootste dinosaurus bot dat ik vorige week op het Isle of Wight vond. Deze heb ik eveneens gevonden op Brook Bay (ca. 125 miljoen jaar oud). De Iguanodon was de talrijkste grote dinosaurus, dus ik zoek momenteel in die hoek. Maar er zijn aardig wat andere mogelijkheden, onder andere diverse sauropods.

Afmetingen ca. 13 x 13 x 9 cm. De "achterkant" (foto 5) heeft een rare holling met wat detail (foto 6). Het lijkt alsof er aan de "zijkant" (foto 2, midden-onder) een stuk is afgebroken.

Dit stuk kwam uit de zee, vandaar de mossen en wieren. Weet iemand hoe ik dit het beste kan schoonmaken?

Antw: Isle of Wight - flink dinosaurus bot

Geplaatst: 26 mar 2014, 10:53
door Skyraider3D
Iemand van Dinosaur Isle museum denkt dat het een deel van een wervel is. Veel meer kon hij er niet mee. Misschien nadat ik 'em schoonmaak is het wat duidelijker.

Antw: Isle of Wight - flink dinosaurus bot

Geplaatst: 26 mar 2014, 13:05
door sjaak
al enig idee wat dat andere bot is (die platte)?

Antw: Isle of Wight - flink dinosaurus bot

Geplaatst: 27 mar 2014, 13:28
door Skyraider3D
Nee, totaal niet.