Pagina 1 van 2
Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 18:37
door Moonwalker
Hallo,
Wie gaat dit weekend naar een fossielenbeurs in Brussel of Antwerpen? En wa staat er zoal nog op het verlanglijstje? Ikzelf ga eens kijken wat ze zoal verkopen van materiaal om fossielen uit te prepareren.
grtz
Antw: Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 18:57
door mineraal0
hallo,
ik ga deze zaterdag naar de beurs in brussel.wil je misschien met me meegaan?ik zou dat wel zeer leuk vinden...
groetjes,
Antw: Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 18:58
door MarkW
hoii Moonwalker, ik ga a.s. zaterdag in dat mooie Brusselse automuseum de beurs bezoeken,
leuke beurs daar!!
Ik ga op zoek naar wat vissen, en een Marokkaan die mij wat neppers heeft verkocht voor een paar seconden vies aankijken

Antw: Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 19:20
door Moonwalker
Dit is een foto van een haaientand die ik gekocht heb van een marrokaanse handelaar een paar jaar geleden. wat klopt er niet op dit plaatje?
Antw: Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 19:21
door Moonwalker
foto
Antw: Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 19:22
door mammalboy
Hoi mark,
Dan moet je gewoon die trilobieten mee nemen en daar als er meerdere klanten zijn er mee terug gaan en je geld terug vragen. Nee heb je en ja kun je krijgen. Iemand heeft mij ook eens een neppe trilobiet verkocht en daar ben ik ook gewoon terug gegaan en mijn geld terug gevraagt. Ze gaven het gelukkig gewoon terug:)
Groet Ivo
Antw: Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 19:23
door mammalboy
Sorry, ik zie nu pas dat het over een haaientand gaat! Hij is inderdaad gelijmt of in elkaar geknuntseld.
Antw: Beurs
Geplaatst: 29 aug 2006, 19:30
door Moonwalker
is maar een voorbeeld van wat ze mij hebben verkocht, ik weet niet wa Mark er heeft gekocht. Het is zelfs niet het originele stukje van de wortel, maar een stuk van een totaal andere haaientand.
Nu weet ik wel beter....
Antw: Beurs
Geplaatst: 30 aug 2006, 13:53
door mineraal0
hoi iedereen,
ik ga op zoek gaan naar een zeelelie in brussel...wie wil meezoeken en om hoe laat kunnen we afspreken ?
groetjes en tot zaterdag
Antw: Beurs
Geplaatst: 30 aug 2006, 19:35
door MarkW
He Mineraal,
Waarschijnlijk zijn er heus wel een paar te vinden naar je gading, alhoewel een mooie zeelelie voor een redelijke prijs schaars is... misschien anders als het echt een wens is een complete te kopen eentje opzoeken via internet, die uit Indiana (USA) zijn de mooiste die ik zowat ken, helemaal 3d bewaard
Trouwens; koop geen Zeelelie van een Marokkaan, de gene die bruin/rood achtig zijn komen uit een soort grondlaag onder de woestijn waar alleen in putten naartoe kan worden gegraven, omdat deze putten zo nauw zijn moeten ze gebroken worden en zijn ze altijd als puzzelstukjes in elkaar gezet, echt te stom
[Bewerkt door MarkW op 30-08-2006 om 18:37 NL]