Pagina 1 van 1

Vraag over plaatsing vondsten

Geplaatst: 01 nov 2015, 21:56
door frdeboer
Het afgelopen jaar heb ik meerdere fossielen gevonden op het Tweede Maasvlakte strand en een paar op de Zandmotor. De meeste stukken heb ik geplaatst op Oervondstchecker en konden vaak worden gedetermineerd door de deskundigen. Kan ik de mooiste stukken ook plaatsen op Fossiel.net, zodat jullie deze exemplaren kunnen zien? Misschien hebben jullie nog aanvullende informatie.

[Bewerkt door frdeboer op 01-11-2015 om 21:57 NL]

Antw: Vraag over plaatsing vondsten

Geplaatst: 02 nov 2015, 00:40
door FossilDude
Hoi Frank,

Leuk dat je de afgelopen jaar meerdere fossielen hebt gevonden op de Tweede Maasvlakte en de Zandmotor. Leuk dat je interesse hebt om de mooiste stukken op Fossiel.net te plaatsen.

Je hebt hiervoor eigenlijk meerdere opties:

- Je kan een topic starten, hier op het forum. In deze topics kan je ook foto's invoegen
(Deze optie is het meest geschikt voor vondsten waarvan het nog niet duidelijk is wat het
is, of waarover je meer wil weten)

- Je kan je gedetermineerde vondsten ook toevoegen aan ons determinatiessysteem:
http://www.fossiel.net/sites/report_fossil_photo.php

Je kan dan de informatie invullen in dit online formulier, een foto uploaden en vervolgens zetten wij je fossiel in het determinatiesysteem, waarna het voor iedereen zichtbaar is.

(Deze optie is het meest geschikt voor mooie, goed geïdentificeerde stukken, aan de hand waarvan andere mensen hun eigen vondsten kunnen determineren)

vriendelijke groet,
Johan

[Bewerkt door FossilDude op 02-11-2015 om 00:40 NL]

[Bewerkt door FossilDude op 02-11-2015 om 13:10 NL]

Antw: Vraag over plaatsing vondsten

Geplaatst: 02 nov 2015, 12:56
door sjaak
Plaats maar op het forum. Altijd leuk om mooie vondsten voorbij te zien komen, zolang het maar geen ondetermineerbare botfragmenten zijn.