Pagina 1 van 1
Geen idee wat deze vreemde strandvondst kan zijn
Geplaatst: 28 jun 2016, 19:22
door stroet
Dit weekend op het strand van Ameland, voorbij Buren, deze vreemde vondst gedaan.
Ik heb werkelijk geen idee wat het kan zijn. Het lijkt wel schelpachtig materiaal te zijn en het ruikt lichtelijk zoetig. Ik vind het in ieder geval een aparte vondst. Kan iemand mij verder helpen? Het lijkt mij niet fossielachtig vanwege de kleur. Zou het ook een schaal van een weekdier kunnen zijn?
Afmeting: breedte ongeveer 7 cm, hoogte 3,5 cm.
Bedankt!
Antw: Geen idee wat deze vreemde strandvondst kan zijn
Geplaatst: 28 jun 2016, 22:22
door Micha
Beste Stroet ,
Dat zoiets moeilijk te zeggen is door alleen foto's te zien , weet je denk ik wel .
Ben heel veel op het strand , en vind ook heel veel , wat niet gemakkelijk te determineren is . Bij jou stuk lijken luchtbelletjes in te zitten , Het kan zowel van de mens afkomstig zijn , als ook een natuurlijke oorsprong hebben . Hars zowel natuurlijk als ook kunsthars zou mogelijk zijn , kunststof , uitgehard vet , etcetera .
Maar ook een afgesleten stukje schelp wil ik niet uit sluiten ,
Maar die geur , lijkt mij eerder op een hars te duiden .
Nog een waarschuwing , er worden tanks van schepen met substanties schoon gemaakt , die er ook zo kunnen uitzien als jou stukje , die kunnen erg giftig zijn , dus kijk uit !!!
Weet niet of je hier iets aan hebt ,
Groet Micha
Antw: Geen idee wat deze vreemde strandvondst kan zijn
Geplaatst: 29 jun 2016, 06:25
door stroet
Bedankt voor je uitgebreide reactie!
Antw: Geen idee wat deze vreemde strandvondst kan zijn
Geplaatst: 29 jun 2016, 13:19
door Caveman
Maak eens n naald heet en houdt die er even tegen, je ruikt of hars of verbrand plastick.
Antw: Geen idee wat deze vreemde strandvondst kan zijn
Geplaatst: 29 jun 2016, 13:48
door stroet
Waarschijnlijk dan toch iets van plastic? Ik heb er een naald tegenaan gehouden, maar ik had niet het idee dat ik hars rook. Door de naald kwam er wel vrij snel een gesmolten groefje. Dus toch iets dat kunstmatig is?