Pagina 1 van 1

Lichtenberg kaakje?

Geplaatst: 22 jan 2017, 12:55
door scherven
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Hallo, dit kaakje ? of kauwplaat fragmentje komt uit het gruis van de Lichtenberg form. ENCI. Het is ca. 4mm groot en bestaat uit een soort bolle kiesjes of hoe je die ook noemen wil. Komt iemand dit fragment bekent voor.
Groet,Ben

Antw: Lichtenberg kaakje?

Geplaatst: 23 jan 2017, 10:26
door Frederik
Beenvis lijkt me, maar een determinatie is wellicht specialistenwerk.

Antw: Lichtenberg kaakje?

Geplaatst: 23 jan 2017, 10:44
door Caveman
Ik heb in de afgelopen vele jaren aardig wat vissenkaakjes met knobbelkiesjes en tanden verzameld, maar er is niemand die zich aan een determinatie wil wagen.

Antw: Lichtenberg kaakje?

Geplaatst: 23 jan 2017, 11:39
door scherven

Hoi Frederik, dan toch nog een antwoord. Beenvis lijkt me aannemelijk, alleen is het zeer ruim.
bedankt, groet,Ben.

Antw: Lichtenberg kaakje?

Geplaatst: 23 jan 2017, 11:41
door scherven
Hallo, ik weet bij voorbaat dat het niet meevalt om tot determinatie te komen. Er zijn soorten genoeg. Wat vissen betreft zeer summier om tot een naam te komen. Bedankt voor je antwoord.
Groet,Ben

Antw: Lichtenberg kaakje?

Geplaatst: 24 jan 2017, 10:36
door Dirk
Zeker wel een mooi kaakje.
Nog steeds niet door het materiaal heen?
Groeten,
Dirk

Antw: Lichtenberg kaakje?

Geplaatst: 24 jan 2017, 13:23
door scherven

Hallo Dirk, leuk dat je het aan me vraagt. Ik ben met monsters bezig die ik kreeg van iemand uit Belgie. Deze stuurt me regelmatig wat op als hij klaar is met grotere tanden. Zo doende Lichtenberg. Ik kreeg ook Ben Guerir(Marroko) Maastrichtiaan. Het is mooi en leuk spul als je ziet wat ik er tussen de 2-7mm uithaal. Groot probleem is dat er weinig bekent is van microfossielen althans publicaties. Antwoord op je vraag; als je wat over hebt hou ik me aan bevolen. Je ziet me regelmatig verschijnen op Forum maar de determinatie blijft een probleem. Bedankt voor je antwoord.
Groet,Ben