Pagina 1 van 1
Determinatie van enkele fossieletjes uit Mill
Geplaatst: 02 mar 2017, 16:52
door Jurassic Lars
Antw: Determinatie van enkele fossieletjes uit Mill
Geplaatst: 03 mar 2017, 18:36
door Marijn14
Hallo Lars,
Van botjes weet ik weinig, maar denk dat 1 mogelijk wat anders is.
Kan je een close-up plaatsen of anders heb een keer meenemen naar ENCI?
Mvg,
Marijn
Antw: Determinatie van enkele fossieletjes uit Mill
Geplaatst: 04 mar 2017, 16:10
door mammalboy
Beste Lars,
Foto 5 t/m 9 is het proximale deel van een rugstekel (als je zoekt op dorsal spine kom je wat voorbeelden tegen op google), mogelijk ook van een steurachtige. Het gaat dan om het 'scharnier' waarmee hij hem ophoog kan zetten. Dit soort botjes werden wel vaker in Mill aangetroffen.
Foto 6 t/m 11 is een humerus van een dolfijnachtige, erg leuke vondst!
Mvg. Ivo
Antw: Determinatie van enkele fossieletjes uit Mill
Geplaatst: 05 mar 2017, 20:11
door Jurassic Lars
Beste Marijn, bedankt voor je reactie. Ik krijg de "huidstekel" niet beter op de foto dus zal ik meenemen naar de Enci als je wilt.
Gr
Lars
Antw: Determinatie van enkele fossieletjes uit Mill
Geplaatst: 05 mar 2017, 20:17
door Jurassic Lars
Beste Ivo,
Dank voor je bericht en determinatie! Ik heb eens gegoogled en ik denk dat je wel eens gelijk zou kunnen hebben over de humerus. Daar was ik niet zelf op gekomen. Dat geld ook voor het andere botje. Stekel van een vis zou goed kunnen idd.
Gr
Lars
Antw: Determinatie van enkele fossieletjes uit Mill
Geplaatst: 05 mar 2017, 22:22
door gigi
Hoi Ivo,
Hier ook eentje uit Mill....zijn daar nt echt zeldzaam(ook in Hoevenen zijn er gevonden) echter is er volgens mij noch geen sluitende determinatie gedaan.
Het proximale deel van een rugstekel was idd 'een van de kanshebbers'....
Groeten Gio