Pagina 1 van 1

Klein grut Plioceen (spanje)

Geplaatst: 02 jul 2018, 14:26
door scherven
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Hallo, hier wat plaatjes van vondsten uit de fijne fractie van het Plioceen-Zanclien, gem.Estepona. Het is allemaal gefrimmel van onder de microscoop. Foto 4 is vermoedelijk een schaal fragment van een kreeft of krab.
Groet Ben.

Antw: Klein grut Plioceen (spanje)

Geplaatst: 03 jul 2018, 10:10
door hubertus68
Hoi Ben,

bedankt voor het tonen van deze interessante fossielen.
Bij het object op foto 4 dacht ik aan een dentalplaatje van een vis. Het bolletje op foto 3 zou ook een koraaltje kunnen zijn.
En zou de otoliet niet ook een foram kunnen zijn?

Zou je van die zeeegel-stekel een zijaanzicht kunnen posten?
Interessant stuk.

Beste groeten,
Oliver

Antw: Klein grut Plioceen (spanje)

Geplaatst: 03 jul 2018, 17:14
door scherven
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Hallo, Oliver. Bedankt voor je leuke reactie. Hierbij wat plaatjes van de zeeegel stekels waar je om vroeg. Je opmerking over de Otoliet kan je gelijk hebben die zal er tussen zijn geraakt, het zal verml. om een Triloculina sp. gaan . Goed opgemerkt. Het dentalplaatje van een vis twijfel ik aan denk eerder aan de schaal van een kreeftje. Het bolletje zou een koraaltje kunnen zijn dat hou ik in gedachte.
Groet,Ben

Antw: Klein grut Plioceen (spanje)

Geplaatst: 28 jul 2018, 17:02
door Jasper den Otter
Zijn ze te koop? zo ja mail me dan Jasper_den_Otter@icloud.com