Pagina 1 van 1
Zoeken op de Zandmotor
Geplaatst: 23 jul 2023, 21:53
door pachy-pleuro-whatnot-odon
Hallo allemaal,
Na verschillende vergeefse excursies naar de Zandmotor (voor mij als Hagenaar redelijk vlakbij) wil de ik vragen of iemand met ervaring met het vinden van fossielen op de Zandmotor bereid is me een keer op sleeptouw mee te nemen, zodat ik de site wat beter kan leren kennen. Ik hoor her graag!
Groeten,
Alexander.
Re: Zoeken op de Zandmotor
Geplaatst: 23 jul 2023, 22:32
door sjaak
Dag Alexander, ik zoek er de laatste jaren niet vaak meer, de ZM is sowieso een lastige vindplaats, maar ik kan je denk ik wel op weg helpen als je geen zoekers kunt vinden die tegenwoordig veel actief zijn. Ik zoek niet op het strand in de zomer, dus het zal sowieso pas september worden, maar je kunt mij een PM bericht sturen rond die tijd.
Re: Zoeken op de Zandmotor
Geplaatst: 24 jul 2023, 11:49
door Max pijpelink
Je kan misschien Arie twigt eens benaderen. Hij geeft ook vaak excursies op de zandmotor dacht ik.
Als je naar Zeeland kom kan ik je best eens meenemen!
Re: Zoeken op de Zandmotor
Geplaatst: 24 jul 2023, 15:58
door pachy-pleuro-whatnot-odon
Hoi Niels en Max,
Bedankt voor het aanbod! Voor mij is de Zandmotor vooral een interessante vindplaats omdat deze relatief dichtbij is en daarmee (momenteel) zonder eigen vervoer goed bereikbaar. Vandaar mijn interesse meer eigenlijk dan in het vondstmateriaal zelf. Ik stuur jullie t.z.t. wel een PMmetje
