Pagina 1 van 1
Onbekend plantfossiel
Geplaatst: 31 jul 2007, 15:06
door binbinneke
Antw: Onbekend plantfossiel
Geplaatst: 05 aug 2007, 18:37
door binbinneke
Komop, níémand enig idee ???
gr. robin
Antw: Onbekend plantfossiel
Geplaatst: 05 aug 2007, 23:11
door ziepe
Binbin,
bij mijn weten is Idar Oberstein Westfaliaan D, wat we ongeveer kunnen situeren tussen 307,1 tot 306,5 miljoen jaar terug. Brengt ons al een stapje dichter bij determinatie, helaas zal je het moeten houden (van mij dan toch) bij het genus, daar er echt te weinig detail te zien is in de pinnules en de nervatuur om er een concrete naam op te plakken.
Deze week is extreem druk voor me dus echt veel tijd heb ik niet. Zonder er een gids bij te nemen zou ik durven zeggen dat je de meerderheid kan onderbrengen onder pecopteris sp. Ik meen er ook (int midden ergens) een takje neuropteris sp. in te herkennen. Wat betreft de grote varen die het geheel weet te domineren... de blaadjes hebben volgens mijn een sphenopteroide vorm - dus zal daar eens enkel geni opsnorren en vergelijken wanneer ik tijd heb om mijn gidsen er eens bij te nemen.
Onder het motto \"missen is menselijk\" zal ik mezelf corrigeren (later deze week) als ik je nu de verkeerde info zou gegeven hebben.
Z.
Antw: Onbekend plantfossiel
Geplaatst: 06 aug 2007, 11:46
door binbinneke
Hoi Ziepe,
dank je voor de info! Ik ben benieuwd wat het wordt.
gr. robin