Pagina 1 van 1

@ Patrick ( Digging for it )

Geplaatst: 23 mar 2008, 21:51
door Supergraver
Afbeelding

Hoi Patrick,

Ten eerste over jouw tapir-kies: geweldige vondst en geweldige daad!

Het is Pasen, dus aangezien ik een paar jaar geleden deze tapirkies uit de Peace River in m\'n zeef vond en deze zonder verdere betekenis in een doosje in een lade lag, dacht ik laat ik nu maar eens voor Paashaas spelen.
Mocht je deze kies graag als vergelijkingsmateriaal willen hebben, geef me dan even je adres en dan stuur ik h\'m op.
Zoals je ziet is het een hele mooie, kroon is perfect en 1 van de worteltakken zit er nog op.

Fijne Paasdagen en de groeten uit Norge,

Martijn

Antw: @ Patrick ( Digging for it )

Geplaatst: 23 mar 2008, 22:18
door Supergraver
Stom van me! Jij gaat de 19e toch ook mee naar Rheine? Ik neem de kies daar wel mee naar toe ;)

Gr

Martijn

Antw: @ Patrick ( Digging for it )

Geplaatst: 23 mar 2008, 22:59
door Theo
\"Hoge Noorden\",Ik denk dat je dan eerder de kerstman zou zijn,of is het \"sneeuw\"haas?

Vind het een heel mooie geste,heb er ook eentje liggen maar komt uit het Eoceen van Oosterzele.(Lophiodon remensis)Ze waren er dus al vroeg bij.

Antw: @ Patrick ( Digging for it )

Geplaatst: 24 mar 2008, 16:55
door digging for it
Hoi MArtijn

Gaaf, dat zou ik inderdaad wel willen. Mijn interesse is er nu natuurlijk helemaal voor gewekt. Zal mijn kiesje dan ook meenemen, dan kun je hem zelf ook zien. Is er nog iets wat je voor je kies terug wil hebben, en anders kijk ik nog wel even in mijn Mill spulletjes. Of ik kijk nog wel of ik iets van zeeegels heb.

Greets Patrick

Antw: @ Patrick ( Digging for it )

Geplaatst: 24 mar 2008, 17:12
door Supergraver
Hoi Patrick,

Prima! Ik zal voor de zekerheid het Peace River spul helemaal doorlopen, wie weet of er nog een de kop op steekt ;)

Gr

Martijn