Het verslag:
Dus vroeg vertrokken maar niet om fossielen te zoeken maar om te gaan ontbijten in Kortrijk.
Om 10u30 vertrokken uit Kortrijk en aangekomen om 14u15 in Le bois de cise.
Eerst gaan kijken hoe ver de zee was en sloeg nog vollop tegen de rotsen, dan maar iets gaan drinken juist buiten le bois de cise in een hotel/restaurant.
Hier lag veel info van de streek was dus zeer intressant voor de heele famalie.
Je hebt er een zoo kortbij een paar reservaten en veel meer.
Daarna tegen 14u45 is gaan kijken en we konden erop juist maarja.
Toen als we tot aan de juiste plaats gegaan waren zonder te vallen over de pebbels waren we 15min later

.
Meteen beginnen zoeken en in het begin is het even wennen maar dan komt het gevoel terug.
Enja wel op 30 min hadden we er al zeker een stuk of 15 samen met mijn pa.
De rotsblokken zitten er dus vol mee ginder met hopen zee-egels het enige nadeel is dat de meeste die je ziet zitten verweerd zijn en dus dat er nog maar de helft van over is.
Dus is het de kunst de heele eruit te zoeken dat soms niet makkelijk is.
Maar je vind ze vlug en simpel tot ik plots op een hoogte zat en zag links van mij zag een stukje liggen en dat leek op een haaientand en jawel een haaientand wel zonder wortel maarja.
Toen iets later zat tussen de rotsblokken te zoeken verder naar de zee toe en vond een zee-egel en een stukje bot zat er naast ik dacht hmmm zal wel verweerd zijn.
Er komt meer boven hmmm is verder hakken en ik hak het eruit tot dat ik plots zie wat ik in mijn handen heb. (zie foto)
Een haaienwervel dus en toen realiseerder ik mij dat ik er toch een paar stukjes afgehakt heb maarja toch een mooie vondst al bij al.
De rest van de fotos kwamen er niet op dus die stuur ik morge wel door.
Uiteindellijk 2uur30min gezocht en zo een 40 tal zee-egels een haaienwervel, een haaientand gevonden.
grtz dinkie
[Bewerkt door dinkie op 04-04-2008 om 21:11 NL]