Pagina 1 van 1

tapir van Mill op tv genoemd

Geplaatst: 22 apr 2008, 12:11
door archtas
Hoi allemaal,

vanmorgen keek ik naar een herhaling van Hoe?zo! wetenschapscafe, waarin prof. Jos van den Broek kwam vertellen over zijn nieuwe boek \'strand evolutie\'. Hij had een aantal strandvondsten bij zich en ook een bakje haaietanden uit Mill. Ook noemde hij nog even de geweldige vondst van de tapirkies.

Voor wie het programma niet kent: het is een discussieprogramma waarin het wetenschapsnieuws van de afgelopen week wordt besproken door wetenschapjournalisten van o.a. de Volkskrant en Nemo en iedere week is er een speciale gast die komt vertellen over zijn/haar onderzoek. Op het eind is altijd de wetenschappelijke kettingvraag, waarbij John de Vos van Naturalis ook al eens aan het woord is geweest (toen over de hobbit van Flores).

Voor wie de uitzending wil zien:

http://www.teleac.nl/nederland-e/?nr=17 ... em=1770906

Het is de aflevering van 11 april (Strandevolutie)

Antw: tapir van Mill op tv genoemd

Geplaatst: 22 apr 2008, 12:59
door Fossiel hunter sean
ik kan het filmpje niet bekijken??? kies een stream staat er dan

Antw: tapir van Mill op tv genoemd

Geplaatst: 22 apr 2008, 13:07
door archtas
Hmmm, ik kan hem ook niet openen. De andere uitzendingen wel. Maar ik heb nog een andere versie gevonden, die ik in ieder geval wel kan openen.

http://www.teleac.nl/radio/index.jsp?si ... ry=1683544#

Antw: tapir van Mill op tv genoemd

Geplaatst: 22 apr 2008, 21:19
door digging for it
Hoi archtas

Leuk dat je dat even vermeldt. Zal zeker het filmpje even bekijken. Nu helaas nog even niet want ik zit op mijn werk.

Greets Patrick