Pagina 1 van 1

weekend in frankrijk

Geplaatst: 04 jun 2008, 20:50
door prentje
Hoi ! Enkele vraagjes : Is er nog plaats voor dat weekend ? En zo ja zijn er ook mensen uit de buurt van Izegem ( Belgie ) die meegaan ? Mijn 10-jarig nichtje en ik zouden eigenlijk dolgraag er bij zijn , om een beetje bij te leren , want wij zijn eigenlijk nog niet zo bedreven in het zoeken . Groetjes ,
Isolde

Antw: weekend in frankrijk

Geplaatst: 04 jun 2008, 21:26
door Frederik
Ja hoor, er is nog plaats.
Hoe je moet inschrijven lees je hier (vergeet niet het infodocument goed te lezen):
http://www.fossiel.net/forums/viewtopic ... 6381#58304

Ik kan je geen lift geven, maar misschien kan een andere deelnemer dat wel?

Antw: weekend in frankrijk

Geplaatst: 06 jun 2008, 07:31
door prentje
Een lift heb ik niet echt nodig , al wil ik wel iemand meenemen uit de buurt . Maar zijn er mensen die daar ergens op hotel verblijven ? Wij gaan dat ook doen maar ik heb nog geen idee waar , als iemand iets kan aanbevelen dan zou dat tof zijn ! Groetjes!!

Antw: weekend in frankrijk

Geplaatst: 06 jun 2008, 09:09
door Gerrit-Jan

Antw: weekend in frankrijk

Geplaatst: 06 jun 2008, 09:27
door Frederik
Hotel l\'Escale in Escalles heb ik al een aantal keer bezocht. Basic kamers en netjes. Qua ligging ideaal, dicht bij de camping waar de groep zit.

Antw: weekend in frankrijk

Geplaatst: 06 jun 2008, 11:09
door Vincko
Wij (mijn vriendin en ik) gaan ook maar verblijven op een andere camping: Côte d\'Opale le Blanc Nez.

Je kan een studio huren op deze camping.
Stelt niet zoveel voor qua luxe maar je hebt dan wel beschikking over een eigen douche en toilet.

Adres is: 18 rue de la mer – 62179 ESCALLES
en website: http://camping.blancnez.free.fr/Fichier ... cipal.html

Wel vooraf reseveren dmb aanbetaling met een creditcard.

Greetz,
René

Antw: weekend in frankrijk

Geplaatst: 08 jun 2008, 18:41
door prentje
Bedankt voor jullie tips , heb al l\'escalles en alle andere daar in de buurt gecontacteerd maar nergens geen plaats , ik verwacht nu nog een antwoord van cote opale en als dat ook negatief is ga ik toch maar opteren voor een tent , zie dat wel niet zo goed zitten maar ik heb dan geen keus meer .. Kijk er wel naar uit naar dat weekend !