Orde in de Chaos
Geplaatst: 26 feb 2009, 17:04

Beste forumleden,
Via deze weg wil ik beroep doen op jullie kennis, maar vooral op jullie ervaring. Ik zit namelijk een beetje verveeld met het volgende:
Nu ik even tijd heb, wil ik me ontfermen over de verzameling haaientanden van m'n vader. Ordelijk als ik ben zou ik graag orde krijgen in zijn chaos! (ja, ik heb toestemming

Het probleem is dat alle tanden die hij heeft (losjes gezegd zo'n paar 100) opgeborgen liggen door elkaar in verschillende lades in onze garage... lekker ver weg opgeborgen, goed om te vergeten. Ze zijn niet alleen ongesorteerd, ze zijn gevonden in de formatie van Ukkel, Sint-Lambrechts-Woluwe, Brussel. Ik weet dus helemaal niks over de omstandigheden (soort ondergrond, era,...) dus ik weet niet goed waar te beginnen.
Nu is mijn vraag aan jullie: hoe zouden jullie deze chaos aanpakken? Eerst per grootte, kleur of vorm sorteren ? En dan ?
Alvast bedankt voor de hulp die ik hopelijk ga krijgen !
De bijgevoegde foto is een 5 x 5cm groepje haaientanden uit de collectie. Je zal zien dat er van alle soorten maten en gewichten tussen zitten. Sommigen zijn amper een halve centimeter! Roggetanden zitten er ook tussen, maar das voor later
