Pagina 1 van 1

Beurs St. Giliis-Waas + OSTEO-FIX

Geplaatst: 31 aug 2009, 21:53
door brachino
Afbeelding

Hoi
Opnieuw heb ik een aantal KG OSTEO-FIX granulaat aangekocht(Het vorige was erdoor gedraaid).Dit is een professioneel fixeer-en impregneermiddel voor het conserveren en verstevigen van fossielen.OSTEO-FIX word in de meeste musea gebruikt voor het behandelen van fossielen e.a. (zie Praktijkgids van Anne Schulp en de betogen van Mike en Plikona op het net).
Door een grotere hoeveelheid aan te kopen ligt de prijs per kg gevoelig lager.Ik heb dus een aantal kg over die ik per halve kg verpakt doorverkoop.Het is de beste vervanging voor velpon en andere middeltjes en zeker niet duurder op deze manier.Daar er reeds een deel besteld is gaat het nog maar om een 5 tal kg.Ik bied deze aan op de Beurs in St.Gillis-Waas.
Wie interesse heeft kan mij vinden op de beurs in tent 9.Op is op.

Tot zondag op de gezelligste beurs van Belgie.

Antw: Beurs St. Giliis-Waas + OSTEO-FIX

Geplaatst: 31 aug 2009, 22:04
door Gerrit-Jan
Hoi,

ik heb wel interesse in een kilotje

Groet

Antw: Beurs St. Giliis-Waas + OSTEO-FIX

Geplaatst: 01 sep 2009, 14:55
door Stijn
hey dirk,

patrick de saegher vroeg me onlangs nog of er nog osteofix was. Nu er terug te verkrijgen is, kan je voor hem een half kilotje opzij houden?

tot binnekort stijn

Antw: Antw: Beurs St. Giliis-Waas + OSTEO-FIX

Geplaatst: 01 sep 2009, 16:52
door Patrick
ammun rah schreef:
hey dirk,
patrick de saegher vroeg me onlangs nog of er nog osteofix was. Nu er terug te verkrijgen is, kan je voor hem een half kilotje opzij houden?
tot binnekort stijn
Hoi Stijn, bedankt maar ik had al besteld bij Dirk :)
tot zondag
groetjes
Patrick

Antw: Beurs St. Giliis-Waas + OSTEO-FIX

Geplaatst: 01 sep 2009, 16:56
door Stijn
ah super