Oosterzele

Alle algemene onderwerpen over fossielen die niet in de andere onderdelen thuishoren.
Gesloten
Gebruikersavatar
ziepe
Berichten: 1326
Lid geworden op: 20 mar 2005, 22:06
Been thanked: 4 times
Oosterzele

Bericht door ziepe » 09 okt 2005, 13:51

Dit is er eentje voor de haaietanden liefhebbers...

Ik heb gisteren uit zéér betrouwbare bron vernomen dat de kans zeer groot is dat de groeve in Oosterzele binnenkort een crossparcour voor motorcross zal worden... maw ze gaat sluiten.

Ziepe


The earth has music for those who listen.

 
Gebruikersavatar
webmaster
Senior Lid
Berichten: 2439
Lid geworden op: 09 sep 2003, 21:20
Contacteer:
Antw: Oosterzele

Bericht door webmaster » 11 okt 2005, 18:20

Ik las gisteren op de Belgische teletekst dat er een grote handtekeningenaktie is opgezet door buurtbewoners tegen dit plan. Misschien kunnen ze er dan een haaientandenzoekpark van maken?


Kennis telt!
Webmaster www . fossiel . net

Gebruikersavatar
ziepe
Berichten: 1326
Lid geworden op: 20 mar 2005, 22:06
Been thanked: 4 times
Antw: Oosterzele

Bericht door ziepe » 11 okt 2005, 18:42

Ik woon op enkele luttele kilometers van de groeve, misschien toch nog eens gaan voor het te laat is. \'s Weekends naar\'t schijnt geen probleem om te gaan zoeken, mensen die willen meegaan ??

Ziepe



The earth has music for those who listen.

Gebruikersavatar
happybrontosaur
Berichten: 27
Lid geworden op: 01 aug 2005, 09:26
Antw: Oosterzele

Bericht door happybrontosaur » 11 okt 2005, 20:03

hmm....ik veronderstel niet dat ze in die betoncentrale gaan crossen, eerder in die oude putten daarnaast. Oosterzele is trouwens streng verboden toegang als er controle is vlieg je er sowieso uit. Als je van niet te ver komt is dat nog geen probleem, als je 100 of meer km doet om dan buiten te vliegen is dat wel triest. De beste tijd is daar voorbij..



Gebruikersavatar
Morpheus
Berichten: 400
Lid geworden op: 02 mar 2004, 12:05
Contacteer:
Antw: Oosterzele

Bericht door Morpheus » 12 okt 2005, 10:06

26-09-2005
OOSTERZELE - Actiecomité op stap tegen crossterrein

Het Actiecomité Scheurbroek blijft druk op de ketel zetten. De bewoners van de wijk proberen elke mogelijkheid te grijpen om buurtbewoners, gemeentebestuur en overheid duidelijk te maken dat een permanent oefenterrein voor gemotoriseerde sporten in Oosterzele niet kan. Ze roepen op tot een algemene mobilisatie op zondag 9 oktober.



Gebruikersavatar
Morpheus
Berichten: 400
Lid geworden op: 02 mar 2004, 12:05
Contacteer:
Antw: Oosterzele

Bericht door Morpheus » 12 okt 2005, 10:13

Het gaat inderdaad over de oude terreinen...

Uit het \'Bezwaarschrift tegen inplanting van een permanente omloop met trainingsfaciliteiten voor luidruchtige sporten te Oosterzele\'

Na het stilvallen van de industriële bedrijvigheid op bepaalde delen van de oude Betasco- en OBBC sites heeft de natuur er reeds op vele plaatsen de bovenhand genomen en gaat ze domineren met ontstaan van rietkragen in de drassige slecht gedraineerde velden, spontane vorming van wilgen- en elzenbosjes, taluds waarin oeverzwaluwen kunnen broeden. Bepaalde dag- (buizerd, sperwer) en nachtroofvogels (uil) komen in dit gebied jagen en zijn er vaak te zien.



Gebruikersavatar
ziepe
Berichten: 1326
Lid geworden op: 20 mar 2005, 22:06
Been thanked: 4 times
Antw: Oosterzele

Bericht door ziepe » 14 okt 2005, 12:17

Gisteren op het regionale nieuws ging het over dit probleem en voorlopig ziet het er naar uit dat m\'n gaat proberen een deal te sluiten tussen de buurtbewoners en onze \"gemotoriseerde vrienden\"... (bang) afwachten dus...

Ziepe


The earth has music for those who listen.


Gesloten