Pagina 1 van 2

Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 09 dec 2013, 14:49
door Snoefie
kan iemand me een mening geven over deze botten? Naar zeggen zouden het fossielen zijn afkomstig van een hoploponeus. Kan dit?

[Bewerkt door Snoefie op 09-12-2013 om 14:51 NL]

Antw: Hoplophoniud fossil?

Geplaatst: 09 dec 2013, 14:50
door Snoefie
Afbeelding

hier de foto

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 09 dec 2013, 15:35
door Snoefie
dat stond bij de foto vermeld, ikzelf weet het dus echt niet

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 09 dec 2013, 20:09
door Snoefie
misschien, ik wil eerst ff weten wat jullie er van denken :)

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 09 dec 2013, 20:33
door phil
mijn advies : koop alleen wat je kent, als ik iets koop wat ik niet ken beklaag ik me dat achteraf meestal
groetjes

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 10 dec 2013, 01:13
door Snoefie
zit wat in, maar ik ken nog niet zo heel veel eerlijk gezegd ;)

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 10 dec 2013, 06:27
door Schouwenburg
Hallo, ik ben het met de vorige sprekers eens. Het is zeker van een katachtige en het bekkenstuk is opvallend krom. Waarom zou je als beginner een riskant stuk kopen? Je legt het in een vitrinekast en meer doe je er niet mee.
Als je wat wilt kopen, koop dan goed gedetermineerd vergelijkingsmateriaal. Je kan dan zelf beter fragmenten determineren en dat is pas leuk.

Charlie

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 10 dec 2013, 10:16
door scherven

Hallo Snoefie, als het zo zie ga je behoorlijk in de buidel moeten tasten. Wat drijft je om zo iets aan te schaffen als je niet zeker weet of het wel zo is. Zoveel is er niet te koop van zo,n dier en wat er is kost een aardige duit. Koop een hele schedel met tanden en al, in plaats van een paar krakkemikkige botjes. Dan heb je pas wat.
Groet,Ben

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 10 dec 2013, 16:02
door hubertus68
Hoeveel heb je ervoor betaald?

Antw: Hoplophoneus fossiel?

Geplaatst: 10 dec 2013, 16:13
door Snoefie
ja tuurlijk is zelf zoeken leuker, maar je vindt niet zo één twee drie een fossiel van een sabeltandkat (ookal is het dan een nimravid)

Ik heb ze trouwens wel gekocht, op ebay kwamen ze op 25 USD want niemand bood er verder op, komt op zo'n 18 euro, daar wil ik de lol wel voor hebben.

Als ze hier zijn zal ik betere foto's plaatsen, ben toch wel benieuwd hoe ze er in het echt uitzien en wat jullie ervan denken :)