Pagina 1 van 2

Is dit het waard?

Geplaatst: 26 feb 2008, 20:50
door pleistoceenlover
Ik ben de laatste tijd weer erg bezig met fossielen zoals jullie misschien aan m\'n geplaatste berichten van de afgelopen dagen kunnen zien. Ik was voor megs aan het kijken en toen stuite ik op deze 2. Nu vraag ik me af: zijn ze het waard? Het is niet zo heel duur maar ze zijn wel een beetje klein en kapot.

http://cgi.ebay.nl/2x-C-MEGALODON-HAAIE ... dZViewItem

Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 18:22
door pleistoceenlover
Kom op, ik sta op het punt m\'n eerste meg (eigenlijk 2) te kopen. Kan niemand eventjes zeggen of ik hier goed aan doe?:P

Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 18:28
door Fossiel hunter sean
als je ze mooi vind moet je ze zeker kopen;)

Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 18:31
door Supergraver
Helemaal met Sean eens!
De verkoper is trouwens ook een frequente bezoeker van deze site ;)

Gr

Martijn

Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 18:44
door Lanselot
Dag Pleisteenlover,
Je mag mensen ook de tijd geven om te reageren...

Ik heb je gisteren direct een mailtje gestuurd en daar heb je ook nog niet op gereageerd. Wie de schoen past .... ;-)

Arjen

Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 18:48
door Gerrit-Jan
En als je twijfelt kun je nog altijd wachten totdat je er zelf een vindt of kunt ruilen. Bij twijfel koop ik meestal niet, maar zoals fossiel hunter sjeng al zegt, de keuze is helemaal aan jou. Als je een verzameling wilt opbouwen kun je misschien met kleinere en goedkopere stukken beginnen. Als je dan een redelijke collectie hebt, kan je dat ook veel plezier geven.

Groet

Antw: Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 18:54
door pleistoceenlover
lanselot schreef:
Dag Pleisteenlover,
Je mag mensen ook de tijd geven om te reageren...

Ik heb je gisteren direct een mailtje gestuurd en daar heb je ook nog niet op gereageerd. Wie de schoen past .... ;-)

Arjen

Oke, ik geef toe dat ik een beetje haastig was...sorry.
Maar ik heb geen mailtje ontvangen. Dat is zo omdat ik een nieuw e-mailadres heb. Mijn nieuwe adres staat bij mij persoonlijke gegevens.
En nog een keer sorry dat ik zo overhaast reageerde:D.

Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 19:14
door Gerrit-Jan
Hoi,

vind het toch best veel geld, vooral met verzendkosten erbij. Hij is ook niet zo gaaf als ik ze wel eens gezien heb op het forum, maar als ik een mooie ammoniet zie die ik perse wil hebben zou ik het er misschien ook voor over hebben.

Succes met je beslissing

Antw: Antw: Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 27 feb 2008, 19:17
door arendsoog
Het is een matige kwaliteit maar ze zijn niet duur

Antw: Is dit het waard?

Geplaatst: 28 feb 2008, 12:01
door pleistoceenlover
Yes!

Ik heb een deal gemaakt met Lanselot. Nu nog eventje betalen en dan krijg ik m\'n eerste meg binnen + nog een tand waarvan ik de naam steeds vergeet:D. (Mooier en goedkoper dan op Ebay) (Sorry Megalodonshop:D)

[Bewerkt door pleistoceenlover op 28-02-2008 om 12:01 NL]